Serwis Huawei Kraków – fachowa pomoc i szybka naprawa

Serwis huawei Kraków – fachowcy od napraw telefonów

Serwis Huawei Kraków – fachowa pomoc i szybka naprawa

Serwis Huawei Kraków – fachowa pomoc i szybka naprawaProfesjonalny serwis Huawei Kraków oferuje wyszkolonych techników, którzy na bieżąco śledzą nowości wypuszczane przez słynnego chińskiego producenta, aby zapewnić klientom szybką naprawę wszystkich smartfonów Huawei. Telefony Huawei od dłuższego czasu cieszą się rosnącym zainteresowaniem Polaków głównie ze względu na połączenie niskich cen, oraz rozwiązań znanych z topowych smartfonów najlepszych marek. Serwis Huawei Kraków oferuje kompleksowe naprawy wszystkich aktualnie popularnych modeli Huawei. W stałej ofercie cenowej znajdują się baterie, wyświetlacze, ładowarki oraz inne podzespoły, w tym akcesoria i części do telefonów. Pozwala na szybką diagnozę i naprawę problemów mechanicznych (po zalaniach i upadkach) oraz wymianę wyświetlaczy i uszkodzonych szkieł, a także zaawansowane operacje usuwania usterek elektronicznych. Serwis Huawei dysponuje wieloma częściami zamiennymi (od sprawdzonych producentów) i najnowocześniejszym zapleczem technicznym, dlatego naprawy smartfonów przeprowadzane są na miejscu. Oznacza to, że możesz mieć pewność najwyższej precyzji wykonania, a także niezawodności i szybkiego czasu realizacji w konkurencyjnych cenach!

Serwis Huawei Kraków – jakie naprawy będzie wykonywał?

Serwis Huawei Kraków - jakie naprawy będzie wykonywał?Serwis Huawei w Krakowie to miejsce, w którym uzyskasz kompleksową pomoc w przypadku jakiegokolwiek problemu ze smartfonem tej marki:

 

Wymiana wyświetlaczy i paneli dotykowych Huawei

Awaria panelu dotykowego i wyświetlacza jest zazwyczaj wynikiem wypadku w wysokim punkcie lub innego rodzaju uszkodzenia mechanicznego. Może być również spowodowana zalaniem telefonu. Jeśli po upadku smartfon nie wyświetla obrazu (telefon może się nie włączać, ekran może być biały lub czarny) lub wyświetla obraz, który jest zniekształcony (czarne plamy, migające paski obrazu lub czarne plamy w poprzek wyświetlacza) możliwe, że wyświetlacz został uszkodzony. W tym scenariuszu nie wystarczy po prostu naprawić uszkodzone szkło. Jeśli telefon nie reaguje na dotyk, to znaczy, że uszkodzony jest jego digitizer (panel dotykowy). Wymiana wyświetlacza w Huawei to rozwiązanie, w którym Huawei Kraków posiada ogromne doświadczenie. Wymieniliśmy już tysiące wyświetlaczy ze wszystkich rodzajów, które są obecnie dostępne na rynku. Ocenimy Twój smartfon, aby wymienić uszkodzony element na fabrycznie nowy model.

Naprawa szybki wyświetlacza Huawei

Telefon przewrócił się i na ekranie pojawiły się rysy? W serwisie Huawei wymienimy szybkę na nową. Taka usługa kosztuje znacznie mniej niż wymiana całego wyświetlacza i panelu dotykowego, dlatego zawsze dokładnie analizujemy elementy, które uległy uszkodzeniu.

Naprawa telefonu Huawei po upadku

Upadek na twardą powierzchnię to jedna z najczęstszych przyczyn uszkodzeń mechanicznych smartfonów. Nowoczesne telefony komórkowe są niezwykle delikatne ze względu na smukłe i lekkie obudowy, w których producenci muszą zmieniać zaawansowane układy elektroniczne. Mimo wielu zabezpieczeń telefon jest podatny na pęknięcie lub odkształcenie obudowy, pęknięcie szybki, uszkodzenie wyświetlacza czy uszkodzenie wewnętrznej płytki drukowanej. Serwis Huawei Kraków zdiagnozuje i rozwiąże każdy problem, który powstał po wypadku.

Naprawa telefonu Huawei po zalaniu

Zapomniałeś sprawdzić swój smartfon podczas kąpieli lub spadł on z boku umywalki i zamókł? A może woda dostała się do środka przez niezabezpieczone wejścia lub szuflady? W centrum serwisowym Huawei w Krakowie pomożemy Ci w razie nieprzewidzianych wypadków. Ważne jest jednak, aby nie włączać mokrego telefonu (grozi to zwarciem) i nie suszyć go domowymi sposobami. Następnie zapraszamy do serwisu Huawei, który zajmie się Twoim przemoczonym urządzeniem. Przetrzemy i osuszymy płytę główną oraz sprawdzimy, czy ciecz nie dostała się w drobne szczeliny płyty głównej i nie uszkodziła wewnętrznych elementów elektronicznych.

Inne naprawy elektroniczne

Serwis Huawei Kraków to miejsce, w którym zdiagnozujemy każdy problem z elektroniką wewnątrz Twojego telefonu. Zapewniamy między innymi:

  • Naprawę układu ładowania,
  • Naprawę mikrofonów i głośnika,
  • Naprawę płyt głównych,
  • Naprawę przełączników, złączy,
  • Naprawy złącz systemowych, buzzerów i anten Szyby, klapki,
  • Naprawa telefonów, które się nie włączają,
  • Naprawa telefonów, które nie działają.
  • Baterie i inne akcesoria

Bateria w Twoim smartfonie Huawei rozładowuje się bardzo szybko? Musisz doładowywać telefon w ciągu kilku godzin? W naszym serwisie Huawei zlokalizowanym w Krakowie możesz szybko i bezpiecznie wymienić baterię w swoim smartfonie. W ofercie posiadamy baterie do wszystkich modeli telefonów Huawei. Proponujemy również ładowarki do obudów, akcesoria i obudowy do telefonów tej marki.

Oprogramowanie

W przypadku wadliwie działającego smartfona odpowiadają nie tylko za fizyczne uszkodzenia i problemy z elektroniką. Często winne są błędy w oprogramowaniu wewnętrznym. Doskonale znamy specyfikę najnowszych wersji Androida zawierających nakładkę EMUI i możemy pomóc Ci w rozwiązaniu wszelkich problemów z aplikacją. Aktualizujemy oprogramowanie, zajmujemy się błędami i problemami wynikającymi z przyczyn zewnętrznych (np. przerwana aktualizacja, złośliwe oprogramowanie).

Serwis Huawei Kraków – obsługa pogwarancyjna

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym Huawei Kraków. Możesz odwiedzić nasz serwis, aby skorzystać z możliwości wysłania telefonu do naprawy. Zapewnimy, że nasi eksperci rozwiążą Twój problem z wykorzystaniem smartfonów. Jesteśmy w stanie wyeliminować skutki problemów mechanicznych, wykryć problemy z elektroniką, a następnie wymienić drobne elementy płyty głównej, a także wymienić akcesoria i podzespoły w każdym modelu, który występuje w telefonach Huawei. Gwarancja producenta już wygasła? A może autoryzowany serwis uznał, że usterka powstała z winy użytkownika i anulował gwarancję? W serwisie Huawei Kraków z pewnością otrzymasz pomoc od profesjonalisty! W razie potrzeby otrzymasz wsparcie techniczne oraz dokumentację wykonanych napraw.

Nie działa dotyk w telefonie Huawei

Telefon, który nie rozpoznaje dotyku lub nawet go nie wykrywa – staje się niepotrzebnym źródłem irytacji i stresu. Oddając telefon do serwisu należy sprawdzić, czy na ekranie nie ma drobinek brudu, które mogłyby powodować nieprawidłową interpretację bodźców z telefonu. Jeśli jesteśmy pewni, że to nie zabrudzenia są przyczyną, wówczas zalecana jest wizyta w serwisie. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest zazwyczaj uszkodzony digitizer wewnątrz telefonu, który należy wymienić na nowy. O ile dawniej taki zabieg był wykonalny w warunkach domowych i istniało duże prawdopodobieństwo, że urządzenie nie będzie aż tak uszkodzone, o tyle w nowoczesnych urządzeniach lepiej poszukać fachowców. Są one zazwyczaj zaprojektowane w taki sposób, że ich naprawa jest tak samo trudna, jak ich naprawa. Potrzebny jest nowoczesny sprzęt, a także bogate doświadczenie i zdolności manualne. Serwis Huawei Kraków wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do naprawy urządzeń mobilnych. Zatrudniamy również najbardziej kompetentnych techników z całej Polski, którzy mają na swoim koncie setki, a nawet tysiące naprawionych urządzeń. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na bezpłatną diagnozę!

Migoczący ekran w telefonie Huawei

Jeśli masz problem z wyświetlaczem w swoim telefonie, zawsze istnieje szansa, że uda się go naprawić bez konieczności wymiany podzespołu – tym bardziej, że w najnowszych modelach telefonów wiodących marek ekran stanowi integralną część wartości telefonu, co z kolei może powodować, że naprawa może być nieopłacalna. Jeśli wyświetlacz migocze, nie wyświetla prawidłowo kolorów lub pojawiają się na nim artefakty – nie czekaj aż dojdzie do poważnej usterki wyświetlacza jest jeszcze duża szansa na naprawę taśmy FLEX łączącej wyświetlacz z płytą główną telefonu, a także naprawę płyty głównej jeśli problem wynika bezpośrednio z usterki wyświetlacza. Jeśli problem dotyczy Twojego wyświetlacza, zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem Huawei – diagnoza jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca, a wymienione podzespoły objęte są roczną gwarancją.

Telefon Huawei nie łączy się z internetem

Jeśli Twój telefon Huawei nie łączy się z internetem Pierwszym krokiem jest określenie co jest przyczyną problemu Telefon pobiera internet poprzez karty WIFI i GSM Jeśli Twój operator oferuje tego typu usługi. Jeżeli po stronie operatora wszystko jest pod kontrolą i wszystko jest w porządku najlepszym rozwiązaniem jest wizyta z telefonem w naszym serwisie. Ponieważ telefon pobiera pakiety danych konieczne jest ustalenie czy otrzymuje adres IP i jest podłączony do łącza internetowego, czy też takiego połączenia nie ma. Po ustaleniu przyczyny Twojego problemu z internetem, będziemy w stanie przedstawić Ci szacunkowy koszt i zakres usługi. Ustalimy też dokładnie, co jest przyczyną braku łączności z internetem w Twoim telefonie – nawiąż z nami kontakt i udaj się do naszego serwisu Huawei.

Paski na wyświetlaczu Huawei

Pionowe i poziome pasy na Twoim ekranie mogą świadczyć o uszkodzeniach wyświetlacza, a także o problemach z połączeniem ekranu z płytą główną smartfona. Wyświetlacze są zazwyczaj połączone z płytą główną za pomocą taśmy FLEX, której jeden koniec jest podłączony do płyty głównej, a drugi do wyświetlacza. Jeśli taśma FLEX jest uszkodzona, częściowo odłączona lub zerwana, wyświetlacz może wykazywać kilka oznak awarii, od nieprawidłowego działania dotyku po wyświetlanie pasków. W każdym przypadku, gdy naprawa dotyczy wyświetlacza Huawei, który jest potrzebny, należy uzyskać dostęp do telefonu, aby uzyskać bezpłatną diagnostykę. Rozpoznanie problemu może być podstawą do zaproponowania naprawy i dokładnej wyceny usługi.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.